Na 58. Međunarodnoj vrtnoj izložbi – Floraart 2024 održanoj pod motom “Cvijet za bolji svijet” Agronomska škola Zagreb ponovno je cvjetala punim cvatom između više od 150 domaćih i stranih izlagača. U sklopu izložbe održana su i stručna natjecanja s kojih smo se vratili okrunjeni zlatom, srebrom i dvjema broncama. U natjecanju cvjetnih pokrivala za glavu učenica Nikolina Vrapček osvojila je prvo mjesto s instalacijom naziva Solinjanka. U natjecanju cvjetno – prostornih instalacija osvojili smo treće mjesto s instalacijom pod nazivom Rim tin flora win.

Na 18. Međunarodnom natjecanju učenika srednjih škola u aranžiranju cvijeća učenica Lorena Bezik osvojila je drugo, a učenica Josipa Horvat treće mjesto.

Čestitke učenicama i njihovim profesoricama na izvrsnom predstavljanju Škole.